Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvě a půl čtvrtfinále

6. 4. 2007

Na mistrovství Evropy juniorů se Kristina Ludíková a Dominika Koukalová probojovaly už mezi osm nejlepších – přestože má Dominika na kurtu pohyb velmi vláčný, až pomalý, byla vůbec první čtvrtfinalistou soutěže.

Obrazek

Dominika Koukalová

 


Proč tento zdánlivě nepodstatný detail zdůrazňuji? Mám totiž pocit, že se Dominičina smělá cesta turnajovým pavoukem blíží ke konci. Ale páté místo v na MEJ je skvělým úspěchem, byť asi trochu zanikne, pokud Kristina získá ve dvouhře medaili.

 

Kritistina k tomu má ty nejlepší předpoklady. Pravda, se svým stylem „nejlepší obrana je útok, útok a zase útok“, občas postrádá herní variantu „B“, pokud selhává varianta „A“, ale v „sestrovražedném“ souboji s Olgou Konon z Běloruska má jistě šanci na úspěch; pokud „áčko“ nebude selhávat příliš často, můžeme začít chladit šampaňské. 

Obrazek

Kristina Ludíková

 


Proč bude tento souboj sestrovražedný? Je jistou „legislativní kuriozitou“, že na vrcholné soutěži typu mistrovství Evropy spolu mohou hrát dvě hráčky z jiné země – Kristina hraje čtyřhru právě s Olgou; tím je snad dostatečně vysvětleno ono „poloviční“ čtvrtfinále z nadpisu toho článku.

 

Dnes odpoledne a v podvečer se budou obrazně řečeno „rozdávat medaile“, držme palce Dominice a Kristíně a ve správný (totiž čtyřhrový) čas i Olze!Nejen výše použité fotografie najdete zde:
http://marbit.rajce.idnes.cz/Foto_MCRliga2007

Přečtěte si další badmintonové články:
/clanky/bdmntn

Lépe však uděláte, když se podívate na celé moje stránky:
http://www.moj.estranky.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář