Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minideník z Mülheimu

5. 10. 2007

Neděle, 30. září
Osmihodinová cesta z města, které má 165 000 obyvatel do města, které má obyvatel 172 000. Díky brilantní navigaci se podařilo najít hotel schovaný hluboko v kapse města na první zašátrání.

 

Pondělí, 1. října
Dramatické soutěži družstev přihlížím jen jako divák. K následující fotce prozradím klíč – vlevo stojí druhé družstvo, vpravo třetí a vítěz je z Ruska.

Obrazek


 

 

Úterý, 2. října
Dnes jsem se vrátil. Po devíti měsících jsem si opět zahrál na turnaji; Memoriál Holobradého jsem bral jen jako poslední zkoušku před premiérou. Poprvé po devíti měsících jsem okusil chuť vítězství. Protože mi zachutnalo, dal jsem si ještě nášup. Ale i kdybych vše prohrál, radost bych měl i tak. Po dlouhé nemoci zas ohromná chuť k jídlu.

 

Středa, 3. října
Badminton je nejkrásnější sport. Ale bolí. Mě poslední roky až moc. K dnešnímu zápasu jsem nastoupil se staženým zadním stehenním svalem na pravé noze, s ortézou na levém koleni a pravý kotník jistil německý fyzioterapeut Heiner Brinkmann, kterému tímto ještě jednou děkuji.

Obrazek


 

Čtvrtek, 4. října
Výlet po městě. Jana (Havlová, hráčka z Hradce) i Láďa (wšestranné wedení wýpravy - odtud www) rozděleni německou poštou.

Obrazek

 

 

Pátek, 5. října
Dnes jsem se vrátil. Domů. Velmi unavený, plný zážitků, se spoustou fotek (s několika velmi povedenými). Ještě vám nabídnu jednu ochutnávku, jednohubku před hlavním chodem.

Obrazek

 

PS: V tomto článku jsem si vypůjčil slova z druhé sloky písničky Karla Plíhala – „Podivná Kometa“. Myslím, že stojí za to dokončit ty výborné verše:

 

 

Po dlouhé nemoci zas ohromná chuť k jídlu
a láska usedla ke koncertnímu křídlu.
Zazněla hudba, kterou člověk těžko složí,
vedle níž písně jsou jen partiové zboží.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář