Jdi na obsah Jdi na menu
 


První bulvární článek v českém badmintonu

11. 11. 2007

Již před pěti lety atleti Dukly Praha (Roman Šebrle, Tomáš Dvořák, Tomáš Janků, Daniela Bártová či Pavla Hamáčková) nafotili kalendář uměleckých aktů. Před několika týdny se k podobnému nahému kroku odhodlali i atleti Olympu Praha; kalendář bude v prodeji od tohoto týdne za 280 Kč na atletických závodech.

Kdy někdo nafotí kalendář badmintonových aktů? Případně mohu otázku zobecnit – jakým způsobem se propagují čeští badmintonisté?

Jako inspirace těm odvážnějším nechť poslouží tento článek. Nejprve si prohlédněme konkurenci. Je to konkurence velmi silná, jedná se o bohyně ze samotného Olympu. Nalistoval jsem srpen 2008, kde vlevo vidíme Ivetu Mazáčovou (výrazná bederní lordózou, ale pěkně tvarované levé ňadro a hýžďové svalstvo) a vpravo Martina Dostálová (vyrýsované břišní svalstvo, celkově velmi pěkná postava).   

Obrazek 


Jak by mohli zareagovat čeští badmintonisté? Nabízím vám několik tipů na sestavení kvalitního kalendáře; fotky jsou z uměleckých důvodů pochopitelně černobílé. Níže použité fotky by mohly být inspirací při výběru nových českých badmintonových hvězd.

Vybral jsem jednu dívku a jednoho chlapce – jako bonus ještě opravdovou star světového badmintonu!

Martina Benešová již hvězdou je svými výkony, proto bych jí navrhoval na leden, aby byl fanoušek hned od začátku ohromen.

Obrazek 

Na červenec, kdy jsou dívky patřičně rozpálené, bych doporučil tuto dvojfotku. Ondřej Kopřiva na ní předvádí vyzývavou pózu „jsem připraven, pojď na to“ a na druhé přidává „něžný kukuč, navrch s romantickou lepící páskou“; podtext více než zřejmý.


Obrazek


 

 


Na prosinec to chce opravdovou bombu. Nejlépe zahraničního hosta, někoho, kdo opravdu rozehřeje v nastupující zimě. Nathan Robertson je nejenom skvělý badmintonista, finalista olympijských her  a mistr světa, ale je tou pověstnou aktovou třešničkou na kalendářním dortu.


Obrazek 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář