Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tucet netuctových článků

2. 12. 2007

Vážení čtenáři mých stránek,

velmi vám děkuji za přízeň, kterou mi prostřednictvím svých návštěv věnujete. Tento týden jsem vám nabídnul na mých stránkách pouze dva články. Mohlo by se zdát, že jsem tedy usnul na vavřínech. Protože se nerad probouzím v bobkových listech, na vavřínech jsme neusnul. Naopak. V tomto shrnujícím příspěvku se vám to budu snažit dokázat. Pokud budete chtít, nemusíte číst jen moje stránky, ale také moje články.


Moje stránky

1) Ve světě opeřeného míčku máme tři velké hráče. Jejich trikové umění jsem vám představil v článku nazvaném „Tři královské triky“; nutno poznamenat, že i já to s triky umím velmi dobře.

2) Ve světě opeřeného míčku je to stejné jako v jakémkoliv jiném paralelním světě. Naštěstí hodných je hodně, zlých málo a skutečně ošklivý je jen jeden rozhodčí. 

 
Czechbadminton
1) Na olympijské hry do Pekingu 2008 pojedou jen ti nejlepší rozhodčí z celého světa a Mojmír Hnilica mezi nimi nebude chybět. Jak se dostat na olympijské hry se dozvíte v rozhovoru s naším nejlepších badmintonovým rozhodčím.  

2) Markétu Koudelkovou – Mouritsen dělilo v roce 2000 od olympijských her několik bodů a dvě místa na světovém žebříčku. I tom jsme si povídali.

3) Oficiální stránky českého badmintonového svazu děláme ve dvou. Já píši, Filip Stádník je spravuje. Když napíši „Whiskey, kilt a dudy“ – budete vědět?

4) Jakub Bitman hrál na turnaji ve Walesu. Hrál velmi dobře a v dramatických zápasech měl v závěru jistou ruku, pevné nervy – a co si budeme nalhávat – i trochu potřebného štěstí.


Badminton Academy

1) Jaroslav Foglar, jehož knížky na mě měli velký vliv, který stále někdy zřetelně cítím, napsal kdysi knížku „Stínadla se bouří“. Svůj článek o korejském protestu o zjevném bezpráví jsem nemohl nazvat jinak, než „Korea se bouří“.

2) V Hongkongu se tento týden hrál turnaj tzv. Super Serie, což je okruh největších turnajů na světě. Hned první den jsem čtenáře lákal na pěknou fotku pěkných dívek.

3) Druhý den turnaje přinesl nejedno překvapení.

3) Když v každé z pěti disciplín je ve hře už jen osm hráčů, říká se tomu čtvrtfinále. K tomu sjem napsal boží článek. Proč se tak jmenuje, poznáte, až když si ho přečtete.

4) Když zbývají jen čtyři nejlepší, jde o semifinále – pro čtenáře byl nachystaný druhý božan.

5) A vůbec ti nejlepší odejdou z finále jako vítězové (článek ještě nebyl publikován).

To máme dohromady jedenáct článků a rozhovorů, tento je dvanáctý. A to nepočítám jeden odporně odborný článek, který jsem připravoval o víkendu. Byl to perný týden. Ale protože si neumím tak elegantně otřít pot z čela, nabízím vám šampiónku z Hongkongu.


Obrazek


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

naklonost PER PARTES

(ozzy, 7. 12. 2007 9:18)

pepo! jen bych te rad upozornil, ze svou prizen ti venuji vzdy jen docasne, a to pouze po tu dobu, kterou tady stravim. pak odchazim jinam a svou prizen si BERU S SEBOU. :D ...nicmene opet se s ni po case vracivam... to jen tak pro ujasneni pojmu! :)
takze nebud zklamany z me naklonosti per partes a pokracuj. :) a hlavne fot!!! kecy jsou super, ale fotka je fotka! zvlast, kdyz je na ni nekdo, koho ctenar osobne zna. :)